O nás

1. Press Real Group, spol. s r.o. je nezávislé české vydavatelství, které se již od roku 2005 věnuje vydávání odborných a společenských titulů se zaměřením na: parlament-vládu-samosprávu, obchod, pohostinství, hotelnictví, cestovní ruch, módu a čtenáře ve věku 55 let+.  Díky zkušeným redaktorům a spolupráci s oborovými organizacemi a státními institucemi jsou jednotlivé tituly přínosným zdrojem informací pro naše čtenáře a obchodní partnery.

NAŠE TITULY:

SVĚT OBCHODU je odborný časopis cílený na retail. Vychází 6x  ročně a je zasílán na nezávislé obchodníky, obchodní řetězce a dodavatele. Mapuje maloobchodní trh a pravidelně přináší informace o novinkách na trhu. Časopis je určený pro vyšší a top management obchodů, obchodních sítí a řetězců.

SVĚT TEXTILU&OBUVI je B2B časopis se zaměřením na obchodníky z textilní, oděvní a obuvnické branže – komunikuje s výrobci, maloobchodem, velkoobchodem, obchodními centry, oborovými organizacemi a jejich členy, návrháři, školstvím a veletrhy v České republice a zahraničí. Ve svém týmu má redaktory, kteří se v oboru pohybují více jak 18 let a díky svým zkušenostem jsou schopni vytvořit časopis, který uspokojí představy i těch nejnáročnějších čtenářů.

SVĚT 55+ je společenský průvodce pro čtenáře ve věku 55 a více let. Je určen aktivním seniorům a jechich rodinám, kteří se zajímají o dění kolem sebe. Redakční tým tvoří fundovaní redaktoři se specializací na čtenáře v seniorském věku, odborníci na zdraví, zástupci občanských sdružení a v neposlední řadě svými články přispívají samotní senioři.

Government revue politicko-ekonomický magazín určený pro parlament, vládu, samosprávu a podnikatelský sektor, který informuje o připravovaných či nově schválených zákonech, přináší informace z politiky, ekonomiky, obchodu a marketingu. Součástí jednotlivých vydání jsou také přehledy o klíčových zakázkách a důležitých projektech. Nechybí ani rozhovory s představiteli ze státní správy (ministři, poslanci, senátoři, hejtmani, starostové, ředitelé úřadů atd.).

SVĚT H&G vychází v tištěné verzi formou čtvrtletníku a je distribuován na majitele, provozovatele, personál a profesionály z oblasti pohostinství, hotelnictví a cestovního ruchu. Pravidelně se tak dostává celoplošně do mnoha restaurací, hotelů, lázní, barů, kaváren a odborných škol v Čechách.

SVĚT BARMANŮ je oficiální časopis České barmanské asociace, který je nedílnou součástí každého vydání časopisu Svět H&G.

SVĚT HORECA jsou B2B noviny se zaměřením na dodavatele a provozovatele gastronomických a ubytovacích zařízení. Jsou to první gastronomické noviny, které mají bezkonkurenční pokrytí trhu za přijatelné ceny – nabízejí ideální uplatnění cílených reklamních kampaní. V kombinaci s časopisem Svět H&G získává čtenář i zadavatel inzerce širší možnosti pro nová obchodní partnerství.

ROČNÍ  PŘEDPLATNÉ ČASOPISŮ:
Svět H&G + Svět horeca (celkem 8 vydání za rok) – 660 Kč včetně DPH
Pro studenty – 385 Kč včetně DPH
objednávka na předplatné

Svět textilu + obuvi (6 vydání za rok) – 390 Kč + DPH
objednávka na předplatné

OBJEDNAT LZE NA:
Tištěné časopisy k objednání na:

bezplatná infolinka: 800 300 302

Postservis, odd. předplatného, POděbradská 39, 190 00 Praha 9

email: postabo.prstc@cpost.cz

www.periodik.cz