Sklizeno ve Sklizeno – nová značka kvalitních potravin

Sklizeno představuje stejnojmennou značku potravin, pod kterou zákazníci najdou dlouhodobě oblíbené potraviny ze sekce koloniál. Ke každému produktu navíc na webu Sklizeno najdete recepty na chutná a jednoduchá jídla. Stávající nabídka zahrnuje vybrané druhy luštěnin, semínek, obilovin nebo sušeného ovoce a v říjnu se rozroste například o oblíbené superpotraviny v Bio a RAW kvalitě.

„Ve Sklizeno si zakládáme na spolupráci s ověřenými dodavateli kvalitních potravin, a tak vznikla i značka Sklizeno. Potraviny v ní zahrnuté nepěstujeme, ale dodávají nám je naši dlouholetí partneři. My jsme si potraviny u nich vybrali tak, aby vyhovovaly našim standardům, proto jsou často v kvalitě Bio či RAW a všechny potom odráží novodobé trendy jako bez lepku, bez cukru, bez laktózy, vegan. Bohužel ale jen minimum z nich se tu pěstuje, natož v kvalitě Bio, takže tentokrát jsou to produkty z celého světa,” vysvětluje zakladatel Sklizeno David Kukla.

Pod značkou Sklizeno si už nyní můžete koupit například cizrnu, několik druhů fazolí (adzuki, mungo, máslové…), čočku, pohanku, sezam, len, jáhly, kuskus, kukuřičné těstoviny, rozinky sultánky nebo chia semínka. Během října se pak přidá 20 dalších, tentokrát superpotravin mezi kterými budou staré známé (acai, kakao, spirulina…) i některé zatím neznámé (moringa, acerola, baobab…).

sklizeno_fazole-mungo_mala