Navařeno – nová značka ve Sklizeno nabízí (skoro)hotová jídla z kvalitních surovin

Instantní, rychlá a zároveň kvalitní, taková jsou hotová a “skoro” hotová jídla Navařeno, nové značky Sklizeno. Už nyní si zákazníci sítě Sklizeno mohou koupit zrníčkové saláty, hotová jídla, oříšková másla, postupně se přidají omáčky, snídaně a dezerty. Značka Navařeno odpovídá na poptávku zákazníků Sklizeno po kvalitních hotových jídlech.

Navařeno je nová značka hotových a předpřipravených jídel, která oproti svým standardním konkurentům obsahují pouze kvalitní suroviny, jsou připravovaná šetrně tak, aby byly zachovány výživové hodnoty, a rozhodně se u nich nepotkáte s nešvary klasických instantních jídel – netrpí přebytkem soli, chemických konzervantů ani barviv. Jsou tak plnohodnotnými jídly, díky kterým ušetříte čas bez výčitek svědomí.

Naší ambicí je vytvářet poctivé verze běžných produktů, které všichni znají, ve vyšší kvalitě (poctivý kečup či arašídová másla) a produkty, které jsou časově náročné či jinak obtížné (katalánský krém či demi glace). To vše v kvalitě odpovídající filosofii Sklizeno a jeho kodexu, vysvětluje strategii značky Navařeno Petr Borkovec, ředitel Sklizeno Foods.

Navařeno chce zjednodušit přípravu jídla bez toho, abyste museli dělat kompromisy v kvalitě. Jídla jsou připravená jen z kvalitních surovin a ať už jste rodič, který raději bude s dětmi na hřišti, než i sporáku nebo netoužíte každý večer trávit v kuchyni, ale chcete teplé a kvalitní jídlo, pak je Navařeno přesně pro vás.

Jídla značky Navařeno můžete koupit v prodejnách Sklizeno a Náš Grunt (součást skupiny Sklizeno Foods). Odtud také pocházejí suroviny použité v pokrmech. Receptury vymyslel a přípravu garantuje Richard Fuchs, šéfkuchař sítě Sklizeno a sestavoval je tak, aby odpovídaly potřebám a chutím zákazníků Sklizeno. Samotnou přípravu pak zajišťuje kuchyně Zdravého Stravování.

Produkty značky Navařeno se budou v prodejnách objevovat postupně.Aktuálně jsou dostupné:

  • zrníčkové saláty – syté saláty obsahující některou z kvalitních obilovin, které se hodí jako hlavní chod i příloha. (Od 79 Kč za 300 g, jejich představení najdete v druhé příloze)
  • oříšková másla – aktuální hit, který dokazuje, že co je zdravé, může být bez problémů zároveň návykově dobré. (od 129,90 Kč za 420 g).
  • hummus – oblíbená cizrnová pomazánka nebo dip, která skvěle chutná a doplní bílkoviny i vegetariánům a veganům. (od 35,90 za 200 g)
  • hotová jídla a polévky – sytý, poctivý oběd, který máte za 5 minut hotový (od 53,90 Kč za 2 porce, jejich představení najdete v další příloze)
  • čerstvé těstoviny – sušené jsou praktické, ale ty čerstvé jsou o tolik lepší

Během jara a léta pak přibudou:

  • omáčky – podle omáček se prý pozná kuchař, takže pokud se chcete blýsknout, ale nemáte čas třeba desítky hodin táhnout demi glace, najdete se v této sekci
  • další polévky – husté krémové i vývary  jako od maminky, u kterých stačí jen ohřát. A ve složení ani kousek glutamátu a soli jen tolik, kolik byste si jí dali do polévky doma vařené
  • pesta ideální k čerstvým těstovinám Navařeno
  • dezerty – například panna cotta, katalánský krém, tapiokový puding atd.
  • kečup a další ochucovadla z přírodních surovin