Ročně zákazníci nakoupí téměř 5 000 000 výrobků babylove

dm značka babylove letos slaví jubilejní 20. narozeniny. Na český trh babylove vstoupila dětskými plenami a několika pečujícími kosmetickými přípravky pro děti. Již od počátku nabízí dm značka babylove vysoce kvalitní produkty za příznivé ceny. A to je také hlavní důvod, proč je tato dm značka tolik oblíbená.

Vysoce kvalitní produkty za příznivé ceny – to byl od počátku požadavek značky babylove. „Důkazem důvěry v naši dm značku babylove pro nás je, že se k ní maminky rády vracejí. Zároveň se neobávají zkoušet novinky, které jim v tomto sortimentu neustále a rádi nabízíme. Právě maminky nám dávají mnoho zajímavých podnětů, které jsou pro nás cennou inspirací,“ říká Martina Horká, vedoucí resortu marketingu a nákupu. To, že nejde o pouhá slova, jednoznačně potvrzují prodeje této značky. Jen v kategorii dětských plen nakoupí zákazníci dm téměř 500 000 balení dětských plen babylove ročně.
Sortiment dm značky babylove zahrnuje aktuálně již 248 produktů dětské kosmetiky, dětské výživy, plenek, hraček a doplňků, včetně speciálních produktů určených nastávajícím či novopečeným maminkám, které nesou označení babylove mama.

Všechny produkty babylove jsou vyráběny s ohledem na potřeby jemné dětské pokožky, neobsahují látky na bázi minerálních olejů, barviva ani konzervační látky.

depot_baby-data