Prodejny Alzy budou otevřené i v sobotu a neděli

Největší internetový prodejce Alza přichází se začátkem sezóny hned s několika novinkami ve své prodejní síti. Největší změnou je rozšíření otevírací doby všech prodejen a doručování i v sobotu a neděli.

Rozšíření otevírací doby v celé prodejní síti je významnou změnou, na kterou jsme se dlouho připravovali. Abychom mohli tento komfort zákazníkům nabídnout, bylo zapotřebí navýšit naše logistické kapacity a přijmout téměř stovku nových zaměstnanců, uvedl Miroslav Tesař, manažer prodejní sítě Alzy.

Nově bude Alza v sobotu a v neděli zboží také doručovat na adresu zákazníka. „Naším cílem je, aby zákazník na své zboží nečekal. Proto doručíme objednávky až domů také o víkendu,“ doplnil Tesař. Rozšiřováním prodejní a výdejní doby v České republice i na Slovensku jde Alza vstříc poptávce zákazníků, kteří si chtějí produkty osobně vyzvednout v čase nejvíce vyhovující jejich časovým možnostem. Prodejní a výdejní síť Alzy aktuálně čítá 44 prodejen a 46 výdejních samoobslužných AlzaBoxů.

„V červnu jsme v našem centrálním showroomu v Praze Holešovicích zavedli non-stop výdej, takže si zákazníci mohou své objednávky vyzvednout třeba i o půlnoci,“ dodal Tesař.

Víkendový provoz se týká také obřího showroomu na velkou bílou techniku v Horních Počernicích. Zde Alza vystavuje téměř šest stovek produktů velké bílé techniky, tedy praček, chladniček, sporáků, myček a dalších velkých spotřebičů, které si zákazníci mohou na místě prohlédnout.