Veletrh FOR ARCH se nově věnuje i zabezpečení. Pod odbornou záštitou Asociace Grémium Alarm

 Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm, z. s., udělila v rámci partnerství záštitu novému oboru zabezpečení na veletrhu FOR ARCH. Na 28. ročníku největšího mezinárodního stavebního veletrhu v České republice, který se koná 19.–23. září 2017 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech, bude možné zcela poprvé nalézt nabídku zabezpečovací techniky či systémů ochrany budov i osob. Veletrh FOR ARCH rozšířením o bezpečnostní obor reaguje na současnou situaci, která ve větší míře vyžaduje kvalitní a komplexní zabezpečení budov.

Jedním z cílů Asociace Grémium Alarm jako reprezentativního profesního sdružení firem podnikajících v oblasti technických služeb sloužících k ochraně osob, majetku a informací je zviditelňovat kvalitní společnosti v oblasti bezpečnostního průmyslu. Proto mě velmi těší, že se v rámci partnerství s veletrhem FOR ARCH naší asociaci podařilo zaštítit obor zabezpečeníkterý návštěvníkům představí současnou nabídku zabezpečovací techniky i nejrůznější novinky v této oblasti,“ říká Václav Nepraš, prezident Asociace technických a bezpečnostních služeb Grémium Alarm.

Již 28. ročník největšího mezinárodního stavebního veletrhu v ČR tak představí širokou škálu ochranných prvků budov i nabídku další zabezpečovací techniky. „V současnosti již rozhodně neplatí, že je zabezpečení otázkou pouze honosných domů. Naopak, lidé dnes mají mnoho možností, jak se před zloději chránit. Nalézt tu nejvhodnější kombinaci však může být bez pomoci odborníků složité,“ dodává Nepraš.

Veletrh FOR ARCH tak návštěvníkům mimo jiné nabídne možnost zorientovat se v široké nabídce bezpečnostních prvků a poradit se s odborníky o nejvhodnějším bezpečnostním řešení. Mezi dnešní možnosti již nepatří pouze klasické prvky, jakými jsou například bezpečnostní dveře či venkovní rolety, ale i poplachové systémy, jež jsou jedním z prvků inteligentních budov. Vlastníci těchto systémů je mohou ovládat díky aplikacím přes chytré telefony a další elektronická zařízení a mít tak přehled o stavu zajištění svého domu. Aby byl systém úplný a fungoval opravdu efektivně, je dobré si zaplatit bezpečnostní agenturu, která v případě spuštění alarmu přijede na místo.

Více informací, rad a inspirace budou moci návštěvníci získat na veletrhu v Hale 4 či přímo u stánku Asociace Grémium Alarm.