Záložna CREDITAS vydává vlastní platební karty

Od poloviny srpna začala Záložna CREDITAS vydávat vlastní platební karty. Spolu s tím přinesla také řadu pozitivních změn v sazebníku, nejvýraznější z nich je zavedení prvních pěti výběrů z jakéhokoli bankomatu zdarma.

Karty jsou vydávány ve spolupráci se společností  MasterCard. Jde o embosované karty s technologií umožňující bezkontaktní platby a podporující 3D Secure (zabezpečení internetových plateb).

Naše nové karty jsou součástí sady inovací, na nichž pracujeme a které postupně spouštíme. Následovat bude nové internetové a mobilní bankovnictví. Chceme také vydávat virtuální karty pro platby na internetu, řekl předseda představenstva Záložny CREDITAS Vladimír Hořejší.

V novém sazebníku je zdarma nejen vydání a vedení karty, ale i trvalé či dočasné omezení její platnosti. Bezplatných je také prvních pět výběrů v měsíci z jakéhokoli bankomatu v ČR, další budou za 20 korun. Výběry v zahraničí jsou za 30 korun.

Kladli jsme důraz na to, aby sazebník ke kartám byl snadno pochopitelný a přehledný. Samotné sazby patří k nejlepším na trhu, dodal Vladimír Hořejší.

Záložna CREDITAS nyní s předstihem informuje držitele o výměně karet za nové. Původním kartám skončí platnost na konci září 2016. Nové karty přicházejí držitelům poštou a mohou si sami aktivovat bez nutnosti chodit na pobočky záložny.