Linde Ještěrka Cup 2016

Již za deset dní odstartuje společnost Linde Material Handling, přední evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, 9. ročník oblíbeného závodu řidičů vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup 2016. Napínavé zápolení ješterkářek a ještěrkářů, vystoupení populární skupiny Sto zvířat a další doprovodný program si diváci budou moci užít v sobotu 3. září od 8.30 do 17.00 hod. na Letenské pláni.

Již příští sobotu se uskuteční jedinečné mistrovství, na němž při plnění netradičních úkolů poměří svoje „ještěrkářské“ umění nejlepší řidičky a řidiči vysokozdvižných vozíků z celé republiky. Cit pro přesnou a bezpečnou manipulaci, rychlost a stoprocentní soustředění – všechny tyto pro dobrého ještěrkáře nezbytné schopnosti prověří u soutěžících velmi náročné a originální disciplíny, které všem přítomným divákům zaručí napínavou a zábavnou podívanou. Řidiči, kteří v soutěži obsadí medailové pozice, se v září navíc zúčastní světového mistrovství Stapler Cup v německém Aschaffenburgu.

„Ještěrka Cup je součástí naší dlouhodobé podpory bezpečného provozu vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky ve vnitrozávodové dopravě. Závod je ale zajímavým zážitkem nejen pro řidiče, ale i pro jejich fanoušky a diváky z řad široké veřejnosti a každoročně je o akci velký zájem, což nás v Linde MH velmi těší,“ říká Ing. Martin Petřík, vedoucí oddělení marketingu Linde Material Handling Česká republika.

Pro návštěvníky bude po celý den připraven také bohatý doprovodný program. Diváci si tak vedle znamenitých výkonů soutěžících budou moci vychutnat například thajské masáže, pro milovníky pohybu bude připravena horolezecká stěna, děti si budou moci zařádit na nafukovacích atrakcích či trampolíně a k dispozici bude i mnohé další vyžití. Ve 14 hodin pak rozezvučí svoje nástroje oblíbená hudební skupina Sto zvířat. Adrenalinová podívaná vyvrcholí pokusem o pokoření loňského rekordu v hodu míčem do basketbalového koše pomocí vysokozdvižného vozíku.

Průvodkyní celého závodu bude známá moderátorka Lucie Výborná. Linde Ještěrka Cup 2016 se koná v sobotu 3. září 2016 a od 8.30 do 17.00 na Letenské pláni u stadionu Sparty. Akce je pro všechny návštěvníky zdarma.

Jesterka Cup 2015_3

Jesterka Cup 2015_2