Zastřešení ALUKOV na dálkové ovládání získalo ocenění FOR HABITAT

ALUKOV, tradiční český výrobce posuvných zastřešení teras, bazénů a vířivých van, se letos již tradičně zúčastnil stavebního veletrhu FOR HABITAT. Díky neustálému zlepšování svých produktů na veletrhu představil novinku – zastřešení bazénu TERRA Prime, které lze ovládat na dálku.

Cenu Grand Prix veletrhu FOR HABITAT získal ALUKOV za inovativní technologii posunu a ultranízké provedení. Dálkově ovládaný posun mají v současné době dvě zastřešení TERRA a VIVA, obě s přívlastkem Prime, který značí ještě více komfortu, jenž s tímto zastřešením získáte. „Ovládání na dálku vzešlo z požadavku zákazníků, kteří vyžadují více komfortu. Motor jsme implementovali do modelů zastřešení, která jsou u našich zákazníků nejoblíbenější,“ prozradil Zdeněk Kohák, marketingový ředitel ALUKOVu.

S trochou nadsázky téměř neviditelná zastřešení bazénu TERRA a VIVA Prime nabízejí kromě ochrany před nečistotami, regulací teploty vody a ochranou před pádem do bazénu ještě další výhody. Důmyslné ovládání na dálku je i bezpečnostním prvkem, díky elektromagnetické aretaci se při otevírání nebo zavírání bazénu samo odemkne nebo zamkne. I ovladač je zabezpečen, po určité době nečinnosti se zamkne a před použitím je potřeba zadat číselný kód. Zákazníci se tak nemusí bát nechtěného otevření bazénu.

Elektrický posun zastřešení TERRA Prime a VIVA Prime je ekologický, neboť je díky solárnímu panelu napájen sluneční energií. Motory jsou ukryty v ergonomických pouzdrech a jsou součástí největšího segmentu zastřešení. Celé zastřešení má certifikáty odolnosti proti větru i nosnosti sněhu a unese i dospělého člověka. Což můžete vidět na videu z veletrhu. https://www.youtube.com/watch?v=GYDAh1oTMSg

Na veletrhu byla k vidění i posuvná terasová zastřešení CORSO. Oblíbená jsou hlavně díky variabilitě, kterou nabízí. V zimě díky posuvnému zastřešení získáte další místnost na terase a v létě lehkým pohybem ruky zastřešení odsunete a užijete si slunečních paprsků. Všechna zastřešení ALUKOV vyrábí na míru, a navíc nabízí nadstandardní 15letou záruku na své produkty.