Zdravý start do života s kojeneckým mlékem Formilaplus

Oblíbené kojenecké mléko Formilaplus, které bylo dosud v dostání jen v Německu, konečně přichází na český trh. Exkluzivně ho nabízí pouze www.Feedo.cz.

Vysoce kvalitní mléčná výživa je vyvinuta odborníky tak, aby se co nejvíce podobala mateřskému mléku, a je přesně uzpůsobená potřebám miminka i batolete, pokud již kojení není možné. Obsahuje vše, co dítě potřebuje pro svůj přirozený vývoj:

  • vitamín D – pro zdravý růst a vývoj kostí
  • jód – pro normální funkci štítné žlázy
  • železo – podporuje vývoj mozku a posiluje imunitní systém
  • kyselina listová – podporuje tvorbu nových buněk, dělení buněk a krvetvorbu
  • prebiotika GOS/FOS – pro zdravou střevní flóru

V souladu se zákonem neobsahuje Formilaplus žádná umělá aditiva, jako jsou konzervanty, barviva nebo aromatizující látky. Neobsahuje ani lepek, ani přidaný cukr (pouze laktózu).

Výrobky jsou testovány daleko přísněji, než ukládá zákon, navíc splňují požadavky ukládané německým Dietním řádem (Diätverordnung). Jde o právní nařízení stanovující pravidla pro specifické potraviny – a jeho ustanovení patří k nejpřísnějším a nejobsáhlejším na celém světě. Maminky tak mají jistotu, že jejich děťátko dostává jen to nejlepší.

Formilaplus od narození až do batolecího věku

Pro každé vývojové období dítěte, ať už jde o novorozence, batole, nebo dítě nižšího věku vyvinuli experti z Formilaplus vhodnou mléčnou výživu, která mu dodá všechny důležité živiny pro optimální vývoj. I proto si ji oblíbili rodiče po celém Německu, kde dosud byla pouze k dostání.

Mateřské mléko je nejlepší výživou dítěte od narození. Pokud ale kojení není možné, je zde počáteční kojenecká výživa Formilaplus. Ta je optimálně uzpůsobená výživovým potřebám dítěte ve věku od 0 do 6 měsíců pro jejich přirozený vývoj. Trávicí systém novorozence je ještě velmi citlivý. Miminko proto potřebuje počáteční mléko, které bude dobře stravitelné a šetrné k jeho střevům.

Pokračovací kojenecká výživa Formilaplus je optimálně uzpůsobená potřebám dítěte v období příkrmů, pokud již kojení není možné. Obsahuje mimo jiné více železa a vitamínů A a D, které posilují imunitní systém, a vysoce kvalitní omega-3 mastné kyseliny, jež mají blahodárný účinek na vývoj mozku a nervových buněk.

S batolecím mlékem Formilaplus získají maminky jistotu, že dítě dostává veškeré důležité živiny potřebné pro další vývoj. Optimálně uzpůsobené složení mléka přesně splňuje výživové potřeby dítěte mezi jedním až třemi roky. Složení batolecího mléka Formilaplus obsahuje vápník a vitamín D pro zdravý růst kostí a silný imunitní systém, železo podporující kognitivní vývoj vašeho dítěte, snížený obsah bílkovin odpovídající věku dítěte a prebiotické galaktooligosacharidy (GOS), které jsou významné pro podporu zdravé střevní flóry.