ALUKOV otevřel nový showroom v Rusku

Český výrobce zastřešení tak upevňuje své místo na ruském trhu.

Společnost ALUKOV a.s., tradiční český výrobce zastřešení teras CORSO, bazénů a vířivých van, slavnostně otevřela v ruské rezidenční čtvrti nedaleko Moskvy nový showroom. Reaguje tak na zájem místních obyvatel o kvalitní česká zastřešení.

V satelitním resortu OPEN VILLAGE společnost ALUKOV a.s. otevřela svůj první showroom pro své zákazníky. Rezidenční čtvrť se nachází nedaleko Moskvy, ve městě Čechov. Město je rodištěm uznávaného ruského dramatika a prozaika Antona Pavloviče Čechova (1860–1904), autora známých dramat Tři sestry, Višňový sad, Racek nebo Strýček Váňa.

Na rozloze 600 m² zde ALUKOV a.s. prezentuje terasové zastřešení CORSO a bazénová zastřešení nejen majitelům pozemků a rodinných domů, ale také developerům a designérům, kteří se podílí na charakteru zdejší nové výstavbové architektury a interiérů domů. Společnost ALUKOV a.s. upevňuje díky novému showroomu svou pozici v zastřešování na ruském trhu. Ruskými zákazníky jsou žádána zejména vysoká a prostorná podchozí bazénová zastřešení OLYMPIC nebo OMEGA. Z terasových zastřešení jsou preferovány modely se skleněnými panoramatickými výplněmi, zejména CORSO PREMIUM a CORSO ULTIMA. Roční obrat společnosti se na zdejším trhu pohybuje okolo 1 milionu eur ročně.

Showroom_Rusko (2)