Letní mlsání bez výčitek, laktózy a lepku = UGO zmrzlina ze 100% ovocné šťávy

Co nejlepšího se dá v létě vymyslet s ovocem? Přece udělat z něj zmrzlinu! A protože v UGO jsou přes ovoce odborníci, umí také tu nejlepší zmrzku ze 100% nepasterizované ovocné šťávy, bez laktózy, konzervantů, barviv, a pokud si ji dáte do kelímku nebo poháru, tak i bez lepku. V UGO Freshbarech a Salateriích si můžete vybrat hned ze dvou druhů. A co nejlepšího se dá vymyslet se zmrzlinou? Přece udělat z ní pohár. Tuhle novinku si v UGO můžete dát ve dvou lákavých kombinacích s ovocem, bylinkami a něčím navíc 😉

UGO zmrzliny dostaly pracovní názvy „žlutá“ a „červená“. Žlutá (banán-pomeranč-jablko) má osvěžující citrusovou chuť příjemně zjemněnou banánem. Červená (malina-borůvka-jahoda-jablko) potěší milovníky lesních plodů, kteří si rádi od přírodních borůvek nechají obarvit jazyk. Každá zmrzka je jiná, mají ale hodně společného.

Obě jsou ze 100% nepasterizované ovocné šťávy a přidává se do nich jen troška cukru a rostlinného (ale ne palmového) tuku pro správnou konzistenci. Čistě ovocná složka tvoří 90 % zmrzliny, takže při mlsání prakticky nehřešíte. Obě zmrzliny jsou bez laktózy, bez konzervantů a umělých barviv, neobsahují žádnou přidanou vodu, ty v kelímku jsou bez lepku a obě jsou veganské.

V UGO Freshbarech i Salateriích vám zmrzlinu natočí podle vašeho výběru buď do kelímku, nebo do kornoutu. A pokud si rádi občas malinko zahřešíte, pak si dokonce můžete pochutnat na zmrzlinovém poháru. A ten stojí za to. Posuďte sami:

„Žlutý“ pohár z banánovo-pomerančovo-jablečné zmrzliny je vylepšený přelivem z jahod, ozdobený pořádnou porcí manga a ananasu a zasypaný slunečnicovými a chia semínky. Na vrch ho ještě zdobí snítka čerstvé máty.

 „Červený“ pohár ze zmrzliny z jahod, malin, borůvek a jablka dostanete s přelivem z manga, zasypaný malinami a zdobený rozinkami a mátou.

Točená zmrzlina je v UGO dostupná celoročně, zmrzlinový pohár bude v prodeji od 16. května v UGO Freshbarech i Salateriích.

UGO_zmrzlina_pohar_2_mala