Red Dot Award pro novou generaci digitálních cenovek

SES-imagotag, firma specializovaná na digitální řešení v kamenném obchodě a světový lídr v oblasti elektronických cenovek, získala ocenění v jedné z největších designových soutěží Red Dot Award 2018-19 za novou generaci digitálních cenovek VUSION. Ocenění Red Dot Award je uznávanou mezinárodní značkou vynikající kvality designu. Přísná kritéria hodnocení se soustřeďují na stupeň inovace, funkčnost, formální kvalitu, ergonomii a trvanlivost.

Cenovky VUSION jsou maximálně modulární digitální tagy, které se díky svému elegantnímu a tenkému designu hodí pro jakékoli využití v jakémkoli obchodě. Displeje mají blikající funkci (LED) a jsou interaktivní (kódy NFC a QR), čímž výrazně přispívají k zlepšení nákupních zážitků zákazníků v obchodě. Společnost SES-imagotag, která má víc než 25 let zkušeností v retailu a vybavila víc než 14 000 obchodů, vyvinula nové cenovky VUSION, které obchodu nabízejí vynikající platformu pro internet věcí (IoT). Tato platforma zahrnuje optimalizaci podnikání pomocí nástrojů V:Core, V:Analytics a V:Shelf, automatizaci cen, správnost cen a inteligentní tvorbu cen, geolokaci produktů a automatickou detekci prázdných regálů, komunikaci se zákazníky prostřednictvím V:Connect, nabídku digitálních služeb a propojení v obchodě, propagační nabídky na regálech a mobilní platby.

S nově uvedenou nabídkou linie VUSION zaznamenává SES-imagotag mezinárodní růst a upevnění své pozice v oblasti IoT pro retail. Thierry Gadou, předseda představenstva, k tomu sdělil: „Jsme potěšeni, že naše nová linie VUSION získala ocenění Red Dot Award. Vedle funkčních kvalit, které naši zákazníci vesměs chválí, je to také důležité ocenění estetického designu, který umožňuje využití pro všechny kategorie zboží v jakémkoli obchodě. To je základní těžiště naší výzkumné a vývojové práce.