Novou PR manažerkou Alzy se stala Patricie Šedivá

Novou PR manažerkou a tiskovou mluvčí společnosti Alza.cz a.s. se od 1. března 2017 stává Patricie Šedivá. Střídá tak Šárku Jakoubkovou, která v Alze působila od roku 2013. Jakoubková bude s Alzou i nadále externě spolupracovat jako PR & Communications Consultant.

Patricie je absolventkou Univerzity J. A. Komenského. Svou profesní dráhu zahájila ve společnosti T-Mobile, kde působila 20 let, z toho od roku 2001 v útvaru vnějších vztahů. Zde měla na starosti mimo jiné kompletní media servis, podílela se na řadě samostatných projektů a věnovala se dobrovolnickým aktivitám – například formou poskytování poradenství v oblasti PR neziskovým organizacím.

„Jsem opravdu rád, že se Patricie stane členkou našeho týmu, velice se na spolupráci těšíme. Její  zkušenosti jsou velmi cenné,“ řekl o nové posile Karel Kučera, marketingový ředitel Alza.cz.  

„Alza je pro mě po tolika letech opravdu výzvou, upřímně se ale těším na nový obor, nové kolegy, zkušenosti a novou firemní kulturu,“ říká Patricie Šedivá, tisková mluvčí, a dodává: „Čekají nás s novým týmem zajímavé úkoly, těšíme se na navázání spolupráce a komunikační podporu všech oddělení.“

Patricie je vdaná, má dvě děti, ve volném čase ráda vaří, sportuje a čte.