Ján Kondáš je novým manažerem korporátní komunikace

Komunikaci britského řetězce Tesco v Česku nově povede Ján Kondáš (51). Je zodpovědný za externí a interní komunikaci, aktivity v oblasti společenské zodpovědnosti a vztahy s vládními institucemi.

Velmi mne těší, že jsem dostal možnost stát se součástí českého týmu Tesco. Vítám, že je společnost velmi aktivním hráčem na poli inovací v oblasti retailu. Prostřednictvím transformačního programu One Europe chce Tesco v zemích střední Evropy, tedy včetně České republiky, svým zákazníkům nabídnout kvalitní a čerstvé potraviny a velký rozsah ostatních produktů. Věřím, že ve své práci budu moci naplno využít své zkušenosti z jiných transformačních projektů v minulosti.“

Ján Kondáš před nástupem do Tesco pracoval pro společnost Arcys na pozici Managing Partner. Byl zodpovědný za strategické poradenství v oblasti korporátní komunikace. V letech 2002–2011 pracoval ve společnosti Slovak Telekom na pozici ředitele pro Korporátní komunikaci. Pod jeho vedením se pozitivním způsobem změnilo vnímání firmy médii, společnost úspěšně vykonala změnu své značky a firma zavedla mnohé inovativní nástroje v interní komunikaci. Ján získal během svého působení ve společnosti mnoho zkušeností z oblasti restrukturalizace a řízení změn.